Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Indiana

Indiana satılık emlak

Zengin bir yerde, aynı zamanda sakin bir ülkede satılık bir mülk satın almak istiyorsanız Indiana'yı seçmek zorundasınız. Hoosier eyaleti olarak bilinen Indiana, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki diğer pek çok eyaletten daha uygun bir oranda büyüyor. Indiana eyaleti Michigan Gölü yakınlarındadır. Aslında Michigan, Ohio, Kentucky ve Illinois ile de sınırı var.

Indiana, ülkenin en kalabalık 17. eyaleti ve bölge bakımından da 38.si. Devletin 100.000 ya da daha fazla nüfuslu büyükşehir şehirleri ve daha küçük şehir ve kasabaları vardır.

Indiana’daki sanayi fazlası sayesinde işsizlik oranı oldukça düşük. Indiana’nın işsizliği, Mart 2018’de% 3.2’dir ve ülke ortalamasının neredeyse tam bir yüzde altında kalmıştır. Mevcut ulusal eğilimin ardından Indiana'nın işsizlik oranı düşüyor, bu da yeni işler olduğu anlamına geliyor.

Indiana'nın ekonomisi ulusun geri kalanına göre çok sağlıklı. Yıllar geçtikçe iyileşir ve 2017 ile 2018 arasındaki fark minimumdur.

Faiz oranları, biraz artmasına rağmen, hala caziptir ve Indiana'da mülk pazarını ve aynı zamanda ev mülkünü teşvik etmektedir. 2018'de Indiana'da, özellikle tek aileli evlerde, satılık mülk talebi, 2016 ve 2017'deki gibi büyümeye devam edecektir.

Ancak, yeni Indiana ev sahipleri için gelen tüm güller değil.

İstihdam artışı ve düşük faiz oranları hızlı hareket eden bir konut piyasası yaratmakta ve bazı yüksek talepli bölgelerde inşaatçılar sağlıklı bir ekonomiye olan talebi karşılamak için uygun fiyatlarla yeterli bağımsız evler sağlama konusunda mücadele etmektedir.

NAR (Ulusal Emlakçılar Birliği), hem yeni ev satışlarının hem de mevcut ev satışlarının 2016 ve 2017 yıllarında olduğundan daha fazla artacağını bildiriyor. Mevcut ev satışları, 2017 yılının ortalamasında% 6,9 artacak; aile evi satışları bu yıl% 17,1 artacak.

Carmel Niche, Indiana, Indiana'da yaşayabileceğiniz ve mülk satın alabileceğiniz en iyi yerlerden biridir. Carmel yaklaşık 86.000 şehir ve en yakın metropol şehir Indianapolis.

Şehir, devlet okulları, barınma, aile dostluğu, meslek, suç, güvenlik, sağlık ve fiziksel uygunluk konularında mükemmel puan aldı.

Carmel'de çok sağlıklı bir emlak piyasası var ve genellikle Indianapolis gibi bir büyükşehir konut piyasasının çok pahalı bir konaklama ve küçük bir tedarik olarak deneyimleyebileceği bazı küçük sorunlardan arındırılmış durumda.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 26489

Satilik 4 Yatak Odası, Indiana, Lake County, Gary, 716 Tyler Street Gary, IN 46402, USA

1,533,367.63TRY
Satilik
4 Yatak Odası

159.61 m²
4 yatak odası, 2 banyo ve potansiyel bir ton ile büyük 2 katlı ev. Expressways, kiliseler ve sağlık tesisleri için kapatın. (Yenileme ihtiyacı). Motiv...
Cod. 9364

Satilik Diğer (Ticari), Indiana, Adams County, Indianapolis, 3437 N Tacoma Ave

479,177.38TRY
Satilik
Diğer (Ticari)

20000 m²
Bodrum 2 katlı ev döşenmiş. 1.5 banyolar.
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB